Agnieszka Marcinkiewicz artystka graficzka

O mnie

Jestem twórczynią dla której projektowanie jest sposobem na aktywizm, każdego dnia jestem wdzięczna za możliwość pracy z moimi klientami, którzy realizują swoje misje i mogę im w tym pomagać niezależnie od tego, czy jest to jedna osoba czy globalne przedsiębiorstwo zaangażowane społecznie. Dla każdego niezależnie od skali projektu staram się tak samo - czyli bardzo :)

Ukończyłam grafikę na ASP, ostatnie lata pracuję jako freelacerka projektując dla różnych pięknych inicjatyw i prowadząc warsztaty twórcze. Wcześniej tworzyłam grafikę artystyczną, teraz plastycznie realizuję się tworząc wydarzenia gdzie uczę ukochanych technik jak linoryt czy tkanie. Więcej o mnie warszatowej znajdziesz TUTAJ

Mam też swoją magiczną stronę, która przejawia się poprzez moją fascynację światem archetypów, baśni wielu kultur, tarotem, którą z zamiłowaniem realizuję poprzez książki, własną duchową praktykę, czy udział w wydarzeniach.  Stąd moje pragnienie zwoływania kręgów i prowadzenia warsztatów, które są podróżami w głąb.

 

 

Copyright © 2024 Czułe Projektowanie by Agnieszka Marcinkiewicz