Poznaj opinię o projekcie

muzyk

Mateusz Romanowski

Agnieszka Marcinkiewicz łączy w swojej pracy kreatywność w proponowaniu własnych, nowych rozwiązań z podążaniem za wizją osoby zlecającej. Już na wczesnym etapie pracy potrafi przełożyć język amatorskich intuicji na język sztuki. Jest transparentna i terminowa na każdym etapie pracy. Zaproponowała nam spójną identyfikację wizualną zbieżną z naszymi oczekiwaniami. Skorzystaliśmy też z autorskich pomysłów Agnieszki dotyczących sposobu wydania, na który sami byśmy nie wpadli.

Okładka płyty zespołu Melisa
Okładka płyty zespołu Melisa

Musiałam dokonać syntezy wszystkich treści zawartych w płycie - skupienie na sobie, oczyszczenie i ekspresja emocji okazały się być kluczowymi motywami i to na nich zbudowałam identyfikację wizualną. Umieszczenie postaci w pozycji embrionalnej w kontekście ekspresyjnych plam kolorystycznych oddaje nastrój autorefleksyjności oraz pracę emocjonalną, która jest sednem tego albumu. Grafiki wykonałam technikami warsztatowymi (linoryt i monotypia), aby uzyskać naturalny oraz malarski efekt.

Identyfikacja wizualna płyty dla MELISY

Melisa jest zespołem neohardcoreowym, w roku 2021 nagrali płytę „Zasługuję na Istnienie” i potrzebowali osoby, która nada oryginalny wizualny charakter płycie, wyrazi treść tekstów oraz brzmienie muzyki poprzez obraz. 

Współprowadzenie kampanii wydania albumu: posty i copy na social media, identyfikacja wizualna projektu: seria grafik wokół albumu muzycznego, opakowania CD i kasety, plakat

Dla kogo?

Co?

Okładka płyty zespołu Melisa

Copyright © 2024 Czułe Projektowanie by Agnieszka Marcinkiewicz