Identyfikacja wizualna w social media

Poznaj opinię o projekcie

joginka

Stas Witkowska

Agnieszka jest niesamowicie kreatywną i empatyczną postacią, która świetnie nawiguje między wizją a potrzebami osoby, z którą pracuje. Jej wrażliwość artystyczna, wyobraźnia i wyczucie pozwoliły stworzyć treści, branding i komunikację dla mojej marki, które przeszły moje oczekiwania. Ponadto,  dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiałam, co chce reprezentować i oferować moim klientom.

Pomogłam jej wykreować wizerunek marki osobistej, która jest pełna radosnej i zrównoważonej dziecięcej energii. Wykorzystałam żywą paletę kolorystyczną i zrównoważyłam ją delikatnymi odcieniami tak, aby dodawały energii jednocześnie nie przytłaczając. Krągłe, nieco szkicowe kształty wprowadzają miękkość i przywodzą na myśl spontaniczne dziecięce rysunki. Grupą docelową są rodzice, dlatego zrównoważyłam i dobrałam stylistykę tak, aby identyfikacja nie stała się infantylna, ale wciąż kojarzyła się z dziecinnością. 

Identyfikacja wizualna w social media

Logotyp i identyfikacja wizualna 

dla STAS KIDS YOGA

Stas Kids Yoga jest sposobem, poprzez który Stas Witkowska dzieli się swoją miłością, ciepłem i radością prowadząc zajęcia z jogi dla dzieci i ich rodziców. Wartości jakie wnosi do życia innych to równowaga ciała i emocji, ale też zabawa i dziecięca radość. Stas chciała, abym korzystając z symbolu morza, które patronuje jej działaniom, przekazała te wartości.

Współprowadzeni profilu na IG, logotyp, paleta kolorystyczna i zestaw fontów, schematy postów 

Dla kogo?

Co?

Stas Kids Yoga logo marki

email: kontakt@agnieszkamarcinkiewicz.pl

 
 

Czułe Projektowanie by Agnieszka Marcinkiewicz